ماجرای مشکوک بازیکن پرسپولیس!

به گزارش مجله فوتبال دوستان، سیامک نعمتی شاید در خواب هم نمی دید که یحیی گل محمدی بخواهد به یکباره او را در لیست مازاد قرار دهد و وقتی این رخ داد او شوکه شده و روحیه اش را از دست داد. در این میان برخی از بازیکنان پرسپولیس و حتی کریم باقری هم از شنیدن این خبر حسابی تعجب کردند.

ماجرای مشکوک بازیکن پرسپولیس!

حتی بعد از این ماجرا بزرگ تر های تیم و باقری برای بازگشت نعمتی به تمرینات سرخپوشان پادرمیانی می کنند، اما یحیی اجازه بازگشت نعمتی را نمی دهد. اینکه حالا نعمتی از نظر فنی از چشم یحیی افتاده یا مساله ای دیگر در میان است تعیین نیست، اما آنچه تعیین است نعمتی شانسی برای سرخپوش ماندن ندارد. از یک طرف ماجرا هم باشگاه پرسپولیس قصد دارد با فروش نعمتی به تیم های خواهان او به نوعی درآمدزایی کند، اما این بازیکن در پی رضایت نامه اش از باشگاه است تا خودش تیم تازهش را معرفی کند.

تراکتور، فولاد و مس کرمان تیم هایی هستند که برای جذب نعمتی حاضرند پول خوبی به او بدهند. در این میان پیشنهاد مالی فولادی ها بهتر است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد نعمتی راهی اهواز خواهد شد. این بازیکن تا شب گذشته در تلاش بود تا رضایت نامه اش را با بخشیدن مابقی قراردادش و همچنین طلب یک میلیارد و هشتصد میلیونی اش از فصل پیش، بگیرد. اتفاقی که اگر نهایی شود این بازیکن امروز تیم تازه خود را معرفی خواهد کرد.

منبع: فرهیختگان

منبع: فرارو
انتشار: 5 بهمن 1401 بروزرسانی: 5 بهمن 1401 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2138

به "ماجرای مشکوک بازیکن پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای مشکوک بازیکن پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید