کباب در این کشور رایگان شد!

به گزارش مجله فوتبال دوستان، بعضی از کشاورزان در غرب استرالیا مجبور شده اند که حیوانات خود را به صورت رایگان در اختیار تولیدکنندگان موادغذایی حیوانات خانگی قرار دهند.

کباب در این کشور رایگان شد!

خبرنگاران: صنعت پرورش گوسفند استرالیا در بحران است و قیمت ها نزدیک به پایین ترین سطح در 16 سال گذشته رسیده و بعضی از کشاورزان در غرب این کشور را مجبور نموده است که حیوانات خود را به صورت رایگان در اختیار تولیدکنندگان موادغذایی حیوانات خانگی قرار دهند.

به گزارش ایسنا، جکسون، تحلیلگر عرضه جهانی در Meat & Livestock استرالیا اظهار کرد که قیمت گوشت گوسفند در سال گذشته 75 درصد کاهش یافته است. او گفت که قیمت گوسفند نیز کاهش یافته و بعضی گزارش ها حاکی از فروش حیوانات کمتر از یک دلار آمریکا بوده است.

انتظار می رود ال نینو شرایط خشک تر و گرم تری را به همراه داشته باشد و تعداد حیواناتی که به علت کمبود مرتع برای کشتار فرستاده می شوند را افزایش دهد. برنامه های دولت برای حذف تدریجی صادرات زنده نگرانی ها را در خصوص مازاد عرضه به ویژه در استرالیای غربی عمیق تر نموده است.

اندرو اسپنسر، رئیس شرکت تولیدکنندگان گوسفند استرالیا، گفت که در جاهایی که گوسفندها کیفیت پایینی دارند، بعضی از کشاورزان مجبور می شوند حیوانات را به صورت رایگان در اختیار تولیدکنندگان غذای حیوانات خانگی قرار دهند. در طول دو سال گذشته این یک زمان بسیار بی ثبات بوده است.

اکنون همه چشم ها بر این متمرکز شده اند که آیا ال نینو در تابستان شکسته می گردد یا خیر، او گفت که بازگشت به حالت عادی بارندگی افزایش بزرگی برای بازار خواهد بود.

طبق گزارش بلومبرگ، بحران در این صنعت موجی از نارضایتی را در میان تولیدکنندگان به راه انداخته است، به طوری که ارگان برتر کشاورزی کمپینی را راه اندازی کرد و از دولت فدرال خواست تا از برنامه های ممنوعیت صادرات گوسفند زنده به خاورمیانه و ایجاد یک مسیر اختصاصی برای کشاورزی صرف نظر کند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 23 آبان 1402 بروزرسانی: 23 آبان 1402 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2238

به "کباب در این کشور رایگان شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کباب در این کشور رایگان شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید