پذیرش دانشجو بدون کنکور

به گزارش مجله فوتبال دوستان، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس گفت: ثبت نام داوطلبان شرکت در پذیرش دوره های بدون آزمون کاردانی و کارشناسی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال 1398 به صورت اینترنتی، از 27 مردادماه آغاز شده و ثبت نام دوره های کارشناسی نیز در هفته جاری آغاز خواهد شد.

پذیرش دانشجو بدون کنکور

به گزارش مجله فوتبال دوستان، سید محمد میرحسینی اظهار کرد: ضروری است کلیه متقاضیان دوره کاردانی و کارشناسی مرداد پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورداحتیاج ثبت نام، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ضمن اینکه امکان مشاوره تحصیلی و ثبت نام حضوری در خود مرکز نیز وجود دارد.

وی توضیح داد: مرکز آموزشی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس، که از مراکز پیشرو و قدیمی هرمزگان محسوب می گردد در مهرماه امسال در 15 کد رشته مختلف در زمینه های فناوری اطلاعات، نرم افزار، حقوق، عمران، معماری و شهرسازی، امور گمرکی، تربیت مربی پیش دبستانی دانشجو می پذیرد که پذیرش دانشجو در کلیه رشته ها بدون آزمون است.

به گفته وی: مطابق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته محل های تحصیلی بر اساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت های عمومی داوطلبان بر اساس ضوابط دانشگاه جامع علمی - کاربردی و مصوبات مربوط صورت می گیرد .

میرحسینی وجود مراکز رشد و نوآوری و دفتر کارآفرینی در مرکز آموزشی، برگزاری منظم کارگاه ها و سمینارهای آموزشی مرتبط با مباحث مهارتی رشته های تحصیلی، بازدیدهای علمی هدفمند، برنامه های فرهنگی و دانشجویی متنوع، شهریه مناسب در مقایسه با سایر دانشگاه ها، عدم احتیاج به مدرک پیش دانشگاهی، تقسیط شهریه برای دانشجویان کم بضاعت و تخفیف شهریه به دانشجویان رتبه های برتر هر ترم تحصیلی، قابل ترجمه بودن و اعتبار مدارک دانشگاه جامع جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های داخل و خارج از کشور را ازجمله مزایای تحصیل در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، برشمرد.

وی اضافه نمود: دانشگاه جامع علمی-کاربردی متولی نظام آموزش عالی علمی-کاربردی و آموزش های مهارت محور است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می گردد. هدف دانشگاه جامع، بالا بردن سطح مهارت و معلومات شاغلین بخش های مختلف، تربیت نیروی ماهر و فراهم آوردن موجبات مشارکت سازمان ها و دستگاه های اجرایی دولتی و غیردولتی برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورداحتیاج بخش های مختلف مالی، اجتماعی و فرهنگی کشور است و خوشبختانه در سال های اخیر با شناخت بیشتر مردم نسبت به این دانشگاه و وضعیت بازار کار برای رشته های با شیوه آموزشی مهارتی، گرایش به سمت دانشگاه علمی کاربردی افزایش داشته است.

مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس وابسته به موسسه آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی است که در حال حاضر با بیش از 1100 دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی به فعالیت خود ادامه می دهد.

به گزارش مجله فوتبال دوستان، این مرکز طی سه سال گذشته همیشه یکی از مراکز آموزشی نمونه و برتر موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در سطح کشور بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 209

به "پذیرش دانشجو بدون کنکور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش دانشجو بدون کنکور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید