گل محمدی: امیدوارم پاقدم طرفداران خیر باشد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات شاگردانش مقابل استقلال در دربی 98 گفت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم جا دارد از همه هموطنان بخواهیم در روزهای آخر سال به فکر دیگران باشیم. شرایط مالی برای خیلی ها سخت است و باید شرایط زندگی را برای هم بهتر کنیم. باید کارهای خیرمان را در روزهای آخر سال از یاد نبریم تا در نهایت شرایطی پیش بیاید که مردم در رفاه کامل باشند.

گل محمدی: امیدوارم پاقدم طرفداران خیر باشد

وی در ادامه اضافه کرد: دربی بازی حساسی است و نمی توانیم بگوییم حساسیتی ندارد. دربی برای مردم ما مجذوب نماینده و دیدنی بوده و با احساسات زیادی همراه بوده است. شرایط دربی به گونه ای است که هر تیمی در کار حمله و دفاعی تمرکز داشته باشد، می تواند پیروز باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند، اعلام نمود: تمرینات تاکتیکی در نظر گرفته ایم که مهمترین آن امروز خواهد بود. امیدواریم با توجه به انگیزه زیادی که برای این بازی و کسب برد داریم، عملکرد خوبی داشته باشیم. درست است از نظر جدولی تیم ما بیشتر به پیروزی نیاز دارد، ولی برای برد باید با تمرکز بالا عمل کنیم. باید کنترل روحی و روانی خوبی در بازی داشته باشیم و با توجه به شرایط دو تیم، در نهایت بازی خوبی را از دو تیم ببینیم.

گل محمدی بعلاوه خاطر نشان کرد: استقلال برای من تیم قابل احترامی است و رقیب سنتی پرسپولیس به شمار میرود. باز هم امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم. قطعاً کسب پیروزی و گرفتن سه امتیاز اولین هدف پرسپولیس برای دربی است.

وی در مورد شرایط عیسی آل کثیر توضیح داد: شرایط آل کثیر تغییری ننموده است. برای او آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم شرایط پیش آمده برای خودش را مدیریت کند. ما هم کاری از دست مان بربیاید انجام می دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این سؤال که چرا شرایط آل کثیر مبهم است و تکلیف او معین نمی گردد، یادآور شد: این موضوع دست باشگاه نیست و خودش باید تکلیفش را معین کند. می دانید عیسی چقدر به تیم ما یاری کرد، ولی این اتفاقی که افتاد برای او پذیرفتنش سخت بود. به نظرم، خودش باید این شرایط را بپذیرد و به درمان خودش ادامه دهد.

گل محمدی درباره عملکرد دروازه بان های تیمش در این فصل گفت: نتایجی که گرفتیم و شکل بازی که داشتیم، نسبت به سال گذشته از نظر امتیازگیری بهتر بوده است. بازیکنان ما ارزشمند هستند و می بینید از آغاز فصل چقدر با سختی و مسائل دست و پنجه نرم کردند و خیلی اذیت شدند. همه بازیکنان با تمام وجودشان کوشش و این مسائل را تحمل کردند که فقط به خاطر پرسولیس و طرفداران شان بوده است. باید به آنها روحیه مثبت بدهیم تا با احساس خوبی به زمین بروند. طرفداران پرسپولیس نشان دادند چقدر باهوش هستند و در شرایط حساس تیم شان را حمایت کردند. مدیریت خیلی از مسائل به وسیله طرفداران بوده است. طرفدارانی داریم که شرایط حساس را خوب درک می نمایند و از وجودشان استفاده می کنیم.

وی با اشاره به حضور تماشاگران در استادیوم برای دربی فردا توضیح داد: تصمیم گیری خیلی خوب بود. به حضور تماشاگران همواره احترام گذاشته ام و دوست داشتم بازی با تماشاگر باشد. تیمی که ضرر بیشتری از بازی های بدون تماشاگر نموده، پرسپولیس بوده است، به این علت که پرهوادارترین تیم آسیاست. در بازی هایی که انجام دادیم جای طرفداران خالی بوده است. از بدشانسی ما، فکر کنم در سه چهار بازی تماشاگران حضور داشته اند. امیدوارم شرایطی فراهم گردد که با رعایت پروتکل های بهداشتی بازی ها با تماشاگر برگزار گردد. الان می بینیم در اروپا با کل ظرفیت استادیوم های شان بازی ها را برگزار می نمایند. امیدوارم تماشاگران ما پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چقدر برنده دربی می تواند به قهرمانی در لیگ نزدیک گردد، گفت: در آغاز صحبت هایم گفتم بازی فردا به خاطر شرایط جدول حساسیت زیادی دارد و به تیم برنده می تواند در ادامه راه یاری کند که با روحیه بهتر لیگ را پیش ببرد.

گل محمدی ادامه داد: قول داده اند 10 درصد از طلب بازیکنان را پرداخت نمایند که هنوز این اتفاق نیفتاده است. البته دیشب من با آقای درویش صحبت کردم که ایشان قول داد تا قبل از بازی پرداخت گردد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که دربی رفت از نظر طرفداران قشنگ نبود و با توجه به شرایط دو تیم در بالای جدول، می تواند قول بدهد که دربی فردا بازی قشنگی گردد، مطرح کرد: بازی رفت مان را حتماً ببینید. ما بازی خوبی ارائه کردیم، ولی متاسفانه زور رسانه ای بعضی از تیم ها زیاد است و دربی را به خاطر خوب بازی کردن تیم ها به سمت و سویی بردند که دربی کسل نماینده بود. حتماً بنشینید و بازی را ببینید. ما بازی خوبی انجام دادیم و می توانستیم برنده باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که دربی رفت بدون یک شوت در چارچوب برگزار گردید. با این اوصاف چطور معتقد است که بازی خوبی اجرا شده است؟، اعلام نمود: از لحاظ مالکیت، ایجاد موقعیت حتما اگر این آمارها را توجه داشته باشید متوجه می شوید که از طرف ما بازی خوبی ارائه شد.

گل محمدی در مورد اینکه بعضی کارشناسان معتقدند پرسپولیس در دربی محتاط بازی می نماید، آیا فاصله 6 امتیازی در جدول باعث می گردد فردا تیمش بازی هجومی انجام دهد؟ گفت: بحث احتیاط در بازی دربی یک امر ناخواسته ای است به خاطر حساسیت بیش از میزان ای که این بازی دارد و هر دو تیم دوست دارند که نبازند، گفتم شرایط جدول طوری است که تیم ما نیاز بیشتری به پیروزی دارد و گرفتن 3 امتیاز هدف اصلی ما خواهد بود ولی از آن طرف هم استقلال مهره های هجومی خوبی دارد و در فاز دفاعی هم باید عملکرد خوبی داشته باشیم و مهم این است که اول گل نخوریم تا بازی را ببریم. ما باید هم خوب دفاع کنیم و هم خوب حمله کنیم. نمی توانیم بی مهابا حمله کنیم و اگر بخواهیم به حریف موقعیت بدهیم و گل بخوریم قطعا بی احتیاطی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد صحبت بعضی پیشکسوتان استقلال درباره بازیکنان و دروازه بان پرسپولیس مطرح کرد: من اصلا چنین چیزی را الان می شنوم و به این مسائل توجهی نمی کنم.

وی درباره داوری دربی و قضاوت سیدعلی اعلام نمود: صحبت های زیادی درباره اینکه سیدعلی چطور انتخاب شده است شنیده ام ولی اصلا توجهی به این مسائل ندارم، به خاطر اینکه نمی خواهم نسبت به داوری که هنوز بازی انجام نشده قضاوت کنم، بعد از بازی بهتر می توانیم درباره داوری صحبت کنیم. قطعا داوری که برای دربی انتخاب می گردد قطعا توانایی و تجربه خوبی دارد و من نسبت به آقای سیدعلی نمی توانم قضاوتی داشته باشم، ان شاءالله قضاوت خوبی را به همراه تیم داوری اش داشته باشد.

گل محمدی در واکنش به اینکه در بازی با استقلال و گل گهر، فرهاد مجیدی در اعتراض به تصمیم داور به داخل زمین رفت و تا الان از سوی کمیته انضباطی برخوردی با سرمربی استقلال نشده است ولی در صحنه ای مشابه او با کمترین اعتراض کارت گرفته است، گفت: اگر در کنفرانس خبری وارد چنین بحث هایی نشویم خیلی بهتر است. کمیته انضباطی و کمیته داوران همه بازی ها را نگاه می نمایند و اینکه چه اتفاقاتی می افتد و چه تصمیم گیری هایی می گردد یک اندازه زیادی از این تصمیم گیری ها بستگی به جو حاکم بر فوتبال دارد و من نمی توانم زیاد درباره این مسائل صحبت کنم و بیشتر تمرکزمان روی بازی فردا است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در انتها در پاسخ به این سوال که در دربی فردا چه سورپرایزی دارد؟ گفت: سورپرایز دربی فردا حضور طرفداران خواهد بود و ان شاءالله پا قدم شان خیر باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1401 بروزرسانی: 2 تیر 1401 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2013

به "گل محمدی: امیدوارم پاقدم طرفداران خیر باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: امیدوارم پاقدم طرفداران خیر باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید