تخلف مهاجم سابق پرسپولیس همچنان ادامه دارد!

به گزارش مجله فوتبال دوستان، به گزارش خبرنگاران، آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی که مدتی در تیم های تراکتور و پرسپولیس ایران هم بازی کرد، همچنان به تخلفاتش در ایرلند ادامه می دهد.

تخلف مهاجم سابق پرسپولیس همچنان ادامه دارد!

او در سال 2013 در یک درگیری باعث شکسته شدن بینی و دندان بردلی در ایرلند شد. استوکس در نهایت به پرداخت 200 هزار پوند و دو سال حبس تعلیقی محکوم شد.

بردلی برای بخشش استوکس سال گذشته و در جریان موج نخست کرونا اعلام کرد در صورتی که استوکس 40 هزار پوند از این جریمه را به قهرمانان سلامت اختصاص بدهد، از 160 هزار پوند باقیمانده جریمه چشم پوشی می کند.

با این حال استوکس حتی به این مورد هم توجهی نکرده است.

بردلی در این خصوص به the scottish sun گفت: من به استوکس فرصت دادم که بخشی از پول را برای امور خیریه اختصاص بدهد ولی او حتی قدردانی هم نکرد. استوکس واکنشی نشان نداد. من به پرداخت هزینه ای که او مسئول آن است، ادامه می دهم.

این فرد ادامه داد: این نوع شخصیت استوکس است و به نظر نمی رسد مسئولیت هیچ کاری را قبول کند. چون سیستم عدالت بسیار بد است، استوکس می داند که از پس این مسائل بر می آید و به آزار و اذیت ادامه می دهد.

به گزارش خبرنگاران، استوکس در دادگاه های ایرلند پرونده ای هم در ارتباط با آزار و اذیت نامزد سابق خود دارد. طبق گزارش های منتشر شده، استوکس در بعضی از بخش های این پرونده تبرئه شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 تیر 1400 بروزرسانی: 21 تیر 1400 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1641

به "تخلف مهاجم سابق پرسپولیس همچنان ادامه دارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلف مهاجم سابق پرسپولیس همچنان ادامه دارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید