توزیع بدون محدودیت مرغ در میادین میوه و تره بار ، قیمت مرغ در میادین و بازار آزاد

به گزارش مجله فوتبال دوستان، مرغ منجمد تنظیم بازاری با قیمت 45 هزار تومان که 18 هزار تومان زیر نرخ مصوب مرغ است بدون محدودیت در میادین میوه و تره بار توزیع می گردد.

توزیع بدون محدودیت مرغ در میادین میوه و تره بار ، قیمت مرغ در میادین و بازار آزاد

به گزارش خبرنگاران، با افزایش قیمت مرغ در بازار شرکت پشتیبانی توزیع ذخایر مرغ منجمد خود را برای تنظیم بازار شروع نموده است و هرکیلوگرم از این محصول با قیمت 45 هزار تومان به فروش می رسد.

بر اساس مشاهدات میدانی این مرغ منجمد تنظیم بازاری بدون محدودیت در میادین میوه و تره بار به فروش می رسد و افراد می توانند به هر تعدادی این محصول را خریداری نمایند.

محمد جعفری معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام اظهار کرد: محدودیت برای توزیع مرغ منجمد برای تنظیم بازار این مرغ نداریم به طوری که روز گذشته 800 تن از این محصول توزیع شد.

وی اضافه کرد: توزیع مرغ منجمد تا تنظیم بازار ادامه خواهد داشت.

معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: علاوه بر مرغ منجمد گوشت گوسفندی و گوساله گرم تنظیم بازاری نیز توزیع می گردد بعلاوه گوشت قرمز از فراوری نماینده خریداری و با قیمت مصوب در بازار توزیع می گردد.

بنابراین گزارش قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ 63 هزار تومان است و مرغ منجمد تنظیم بازاری هم اینک 18 هزار تومان زیر قیمت مصوب به فروش می رسد.

بر اساس مشاهدات میدانی در تهران هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد با قیمت های 70 هزار تومان تا بالای 90 هزار تومان به فروش می رسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1402 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2177

به "توزیع بدون محدودیت مرغ در میادین میوه و تره بار ، قیمت مرغ در میادین و بازار آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع بدون محدودیت مرغ در میادین میوه و تره بار ، قیمت مرغ در میادین و بازار آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید