توصیه کارشناسی برای ورود به بازار رمزارزها

به گزارش مجله فوتبال دوستان، یک کارشناس رمز ارزها توصیه کرد که برای ورود به این بازار حتما درباره انواع رمز ارزها مطالعه و سپس معامله کنید زیرا، نوسانات در این بازار بسیار شدید است و ممکن است در طول چند روز معادل 50 درصد افت یا رشد کند.

توصیه کارشناسی برای ورود به بازار رمزارزها

علیرضا شامخی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر فرایند بازار رمزارزها سریع پیش می رود. از این رو نمی توان چشم انداز بلندمدت این بازار را با قطعیت پیش بینی کرد و نیاز است تا به صورت روزانه و هفتگی بازار را تحلیل کرد. اما در این زمینه دو نکته حائز اهمیت است. اول اینکه دوران رونق بازار با سرعت تندی سپری شد. معمولا در زمانی که بازار با سرعت زیادی عمل می کند، انتظار داریم که طول دوره استراحت یا اصلاح بازار طولانی باشد.

وی اضافه کرد: نکته دوم این است که عامل اصلی رشد بازار رمزارزها در ماه های اخیر، ورود پول های هوشمند شرکت های اروپایی و آمریکایی است. در صورتی که در آینده نزدیک، پول های شرکت های روسی و چینی هم وارد این بازار شوند، دوره جدیدی از صعود بیت کوین خواهیم داشت.

این کارشناس رمز ارزها در پاسخ به اینکه آیا نقدینگی از بازار سهام به سمت بازار رمزارزها حرکت کرده است؟ گفت: ممکن است به دلیل رشدهای نجومی هفته های اخیر بازار رمزارزها، این اتفاق افتاده باشد اما این موضوع به معنی خروج ارز از کشور نیست زیرا، در داخل کشور امکان تولید بیت کوین داریم. همچنین، انتقال پول از بورس به بازار بیت کوین تاثیری بر قیمت آن نمی گذارد زیرا، بازار رمزارزها بین المللی است و حجم بازار سهام ایران در مقایسه با آن بسیار کوچک است و از این رو بازار سهام ایران اثری بر آن نمی گذارد.

شامخی درباره اینکه مردم وارد این بازار شوند یا خیر؟ خاطرنشان کرد: به کسانی که قصد ورود به این بازار را دارند توصیه می کنم که درباره تمام رمز ارزها مطالعه و سپس معامله کنند زیرا، نوسانات در این بازار بسیار شدید است و ممکن است در طول چند روز معادل 50 درصد افت یا رشد کند. کسانی که وارد این بازار می شوند بایستی تحمل این نوسانات را در خود ایجاد کنند چرا که بازار همیشه صعودی نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1377

به "توصیه کارشناسی برای ورود به بازار رمزارزها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه کارشناسی برای ورود به بازار رمزارزها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید