ثبت نام بیش از 400 کتابفروشی در سامانه خرید از کتابفروشی

به گزارش مجله فوتبال دوستان، تهران (پانا) - 420 کتابفروشی از سراسر کشور برای فعالیت در سامانه خرید از کتابفروشی ثبت نام کردند.

ثبت نام بیش از 400 کتابفروشی در سامانه خرید از کتابفروشی

به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، از شروع ثبت نام در سامانه خرید از کتابفروشی تا یکشنبه (ششم شهریورماه 1401)، 420 کتابفروشی از سراسر کشور برای فعالیت در این سامانه ثبت نام نموده اند. مبلغ 10 میلیارد تومان اعتبار از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کتابفروشی ها اختصاص داده شده است.

در سامانه خرید از کتابفروشی امکان فروش مجازی در کنار فروش حضوری فراهم شده و کتابفروشی های متقاضی باید اطلاعات خود را به روز و لیست کتاب های خود را به صورت آنلاین یا در قالب یک فایل در سامانه ثبت نمایند تا پس از انطباق با اطلاعات خانه کتاب و ادبیات ایران، امکان عرضه داشته باشد.

داشتن جواز کسب معتبر و مطابقت مدارک هویتی با تعیینات جواز کسب و شماره حساب اعلام شده از دیگر شرایط ثبت نام در این سامانه است. بعلاوه کتابفروشان باید دو تصویر از داخل و نمای بیرونی کتابفروشی خود که تابلو و نام آن تعیین باشد ارسال نمایند، چراکه صرفا کتابفروشی هایی که شکل فروشگاهی دارند، مجاز به ثبت نام هستند.

اگر مالک اصلی کتابفروشی شخص دیگری باشد، ارائه وکالت نامه الزامی است. کتابفروشی های زنجیره ای هم باید طی نامه ای از سوی دفتر مرکزی معرفی شوند تا نحوه وابستگی حقوقی و اقتصادی به ستاد مرکزی تعیین گردد. متقاضیانی که در حال حاضر جواز کسب آن ها در جریان صدور یا تمدید اعتبار است نیز می توانند با ارائه نامه ای از اتحادیه مربوطه، در سامانه فعالیت نمایند.

مدارک ارسالی از سوی کتابفروشی ها به وسیله پشتیبانی سامانه به صورت روزانه آنالیز و در صورت صحیح و کامل بودن، تأیید می گردد. بعلاوه نقص مدارک به متقاضی اطلاع داده می گردد تا نسبت به برطرف آن اقدام کند.

کتابفروشی ها می توانند به وسیله سایت v.ketab.ir نسبت به ثبت نام در سامانه خرید از کتابفروشی اقدام نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 9 تا 18 با شماره 91009898 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 شهریور 1401 بروزرسانی: 9 شهریور 1401 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 2068

به "ثبت نام بیش از 400 کتابفروشی در سامانه خرید از کتابفروشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام بیش از 400 کتابفروشی در سامانه خرید از کتابفروشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید