عضو بنیاد نخبگان کشور از راز موفقیت در رشته مدیریت می گوید، توصیه ای به داوطلبان کنکور

به گزارش مجله فوتبال دوستان، عضو بنیاد نخبگان کشور درباره چرایی انتخاب رشته مدیریت و موفقیت در آن گفت: به منظور ارتقای علمی و تبدیل به فردی تأثیرگذار در عرصه های مدیریت کشور رشته دکتری مدیریت دولتی رسالت خویش انتخاب کردم.

عضو بنیاد نخبگان کشور از راز موفقیت در رشته مدیریت می گوید، توصیه ای به داوطلبان کنکور

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران از علی آبادکتول، معصومه مهراد نخستین دانش آموخته رشته دکتری مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول است که توانسته طی مدت هفت ترم با کسب رتبه نخست تحصیلات دکتری را به خاتمه برساند.

مهراد در تبادل نظر با خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از معتبرترین دانشگاه های کشور است، کادر استادان مجرب، کیفیت آموزشی بالا، امکانات و تجهیزات پیشرفته آموزشی و پژوهشی را از عوامل موفقیت و توسعه این دانشگاه برشمرد.

وی اظهار کرد: نقش آفرینی تربیت شدگان دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، مالی و اجتماعی گویای این مهم بوده که مولود انقلاب اسلامی بستر لازم برای رشد و شکوفایی جویندگان علم و دانش را به خوبی فراهم نموده است.

دانش آموخته رشته دکتری مدیریت دولتی با بیان اینکه دانشگاه به عنوان نهادی فرهنگ ساز می تواند در فرآیند توسعه کشور نقش اساسی ایفا نماید، توضیح داد: اساس و بنیاد توسعه یافتگی بر فراوری دانش و پژوهش راسخ بوده که در این میان نقش دانشگاه ها انکارناپذیر است.

مهراد با تشریح رسالت دانشگاه ها در برطرف مسائل کشور و ارائه راهکارهای علمی برون رفت از تنگناها و بحران ها بر ضرورت توسعه رشته های علمی متناسب با شرایط بومی و محلی در هر منطقه تأکید کرد و اضافه کرد: احتیاج امروز جامعه توجه ویژه به توسعه علمی است تا با برنامه ریزی دقیق و منسجم بتوانیم راهکارهای متناسب با شرایط آن منطقه اتخاذ و اجرا کنیم.

عضو بنیاد نخبگان کشور، حضور دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول را نمونه ای از این توسعه علمی در استان گلستان دانست که با قدمتی مثال زدنی تا به امروز هزاران نیروی انسانی متخصص در رشته های متنوع را تربیت و تحویل جامعه داده که علاوه بر اشتغالزایی در زمینه های مختلف علمی، پزشکی، علوم انسانی و شاخه های مختلف مهندسی تأثیرگذار بوده است.

مزایایی که تحصیل در کنار خانواده برای دانشجویان دارد

مهراد درباره چرایی انتخاب رشته مدیریت واحد علی آبادکتول به خبرنگاران گفت: هر فردی برای رسالتی در این جهان آفریده شده و من هم ارتقای علمی و تبدیل به فردی تأثیرگذار در عرصه های مدیریت در کشور را رسالت خویش انتخاب کردم تا بتوانم در برطرف مسائل نظام اداری کشور نقشی هرچند کوچک را برعهده داشته باشم.

وی با توجه به نزدیکی زمان برگزاری کنکور و انتخاب رشته به داوطلبان کنکور توصیه کرد که تحصیل در کنار خانواده و دانشگاه محل سکونت را اولویت انتخاب قرار دهند؛ چراکه این مهم بسیاری از مسائل و دغدغه های مالی و اجتماعی را کاهش داده و دوران تحصیلی درخشانی را برایشان رقم خواهد زد.

دارنده جایزه ویژه بنیاد نخبگان کشور از دانشگاه آزاد اسلامی علی آبادکتول به دلیل زیبایی منحصر به فرد، امکانات، ظرفیت بالای علمی و پژوهشی و استادان مجرب علمی به عنوان نگینی درخشان در آموزش عالی استان گلستان یاد و مطرح کرد که تحصیل در این دانشگاه افتخار من است.

به گزارش خبرنگاران، معصومه مهراد دوره کارشناسی ارشد خود را نیز با معدل 19.86 به عنوان استعداد برتر به خاتمه رساند و جایزه ویژه بنیاد نخبگان کشور را به خود اختصاص داد و اکنون عضو بنیاد نخبگان کشور و بنیاد نخبگان استان گلستان است.

4078/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: footballgahan15.ir شناسه مطلب: 1157

به "عضو بنیاد نخبگان کشور از راز موفقیت در رشته مدیریت می گوید، توصیه ای به داوطلبان کنکور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو بنیاد نخبگان کشور از راز موفقیت در رشته مدیریت می گوید، توصیه ای به داوطلبان کنکور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید